Odborný referent-kontrolný manažér

Banskobystrický samosprávny kraj

Námestie SNP č. 23, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činností súvisiacich s kontrolou projektov v rámci decentralizovaných opatrení ROP - vecná kontrola žiadostí o platbu, kontrola finančnej realizácie projektu na mieste, administrácia nezrovnalostí a plnenie ďalších úloh vyplývajúcich z opisu pracovných činností (pracovnej náplne) a Interného manuálu procedúr SO/RO pre ROP.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, analytické myslenie, zvládanie záťažových situácií

Banskobystrický samosprávny kraj je jeden z ôsmich samosprávnych krajov Slovenska. Medzi hlavné kompetencie kraja patrí zabezpečovanie verejnej prímestskej dopravy, cesty II. a III. triedy, územné plánovanie v kraji, stredné školstvo v kraji, sociálna starostlivosť pre znevýhodnených ľudí, rozvoj cestovného ruchu v kraji a kultúry prostredníctvom svojich 22 kultúrnych inštitúcií v kraji ako sú divadlá, knižnice, múzeá, galérie a hvezdáreň.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2164418  Dátum zverejnenia: 1.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou