Kúrenár - montér technických zariadení budov

Banik a syn s.r.o.

Herlianska 1106, 09303 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
1.9.2016
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž technických zariadení v rodinných domoch a budovách - ústredné kúrenie, tepelné čerpadlá, solárne systémy, plynové kotly, rozvody vody a kanalizácie.

Za 22 rokov u nás nemeškala výplata ani raz. Nikdy nekričíme na zamestnancov. Každodenné úspechy odmeňujeme spoločným potleskom. 13. plat. Preplácanie nadčasov. Osobné mesačné odmeny.

Prvé kolo výberu sa uskutoční na základe zaslaných životopisov. Druhé kolo sa uskutoční na základe osobných pohovorov. Životopisy zasielajte na email [email protected]. Vyhradzujeme si právo neprijať ani jedného z uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Energetika, stavebníctvo, kúrenie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné správanie k zákazníkom a kolegom. Schopnosť samostatne riešiť problémy.

Montážna firma v oblasti technických zariadení budov - ústredné kúrenie, plynové kotly, tepelné čerpadlá, solárne systémy, rozvody vody.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2695474  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 750 EUR/mesiac