Asistent podpory predaja

BANCO COFIDIS, S.A.

Miesto práce
Einsteinova 11, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu Oddelenia Podpory predaja v medzinárodnej finančnej inštitúcii!
Ako Asistent podpory predaja budete zodpovedný najmä za:
- podporu obchodného tímu spoločnosti (príprava partnerskych zmlúv, štatistík, podpora dennodennej prevádzky, tvorba pracovných postupov),
- komunikáciu s inými oddeleniami spoločnosti (podpora fungovania prevádzky),
- prípravu školiacich materiálov a manuálov obchodného oddelenia,
- starostlivosť o obchodných partnerov (technická podpora),
- vývoj a práca s internými systémami spoločnosti (napr. registrácia partnerstiev).

Práca v dynamickom tíme stabilnej medzinárodnej finančnej inštitúcie.
Možnosť tímovej spolupráce i samostatnej činnosti.
Možnosti osobného i profesionálneho rozvoja a rastu.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania a životopis v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné zručnosti
- záujem o oblasť obchodu
- schopnosť argumentovať, riešiť problémy a určovať si priority
- flexibilita, samostatnosť, dôslednosť
- zmysel pre detail
- zodpovedný prístup k práci

BANCO COFIDIS, S.A., pobočka zahraničnej banky je zameraná na poskytovanie úverov na jazdené i nové automobily a motocykle.
Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny COFIDIS Participation.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Einsteinova 11
851 01 Bratislava
auta.cofidis.sk
ID: 2725275   Dátum zverejnenia: 16.9.2016