Skladník / Vodič-rozvozca (2 pozície)

BANCHEM, s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Bratislava, R1 centrum.
Rozvozy: prevažne BA kraj.

Na naše novootvorené regionálne predajné stredisko v Bratislave hľadáme 2 nových kolegov, ktorí budú mať kumulovanú náplň práce ako skladník/vodič a mali by sa vedieť v sklade navzájom zastúpiť. Jeden zamestnanec bude však prevažne rozvážať tovar (VP skupiny C), druhý bude pracovať v sklade a prípadne rozvážať na menšej dodávke (VP skupiny B) - tento zamestnanec by mal byť zároveň schopný zastúpiť kolegyňu v podnikovej predajni v prípade neprítomnosti.

Vaša konkrétna náplň práce:

- Vodič - rozvoz tovaru k zákazníkom v rámci stanoveného regiónu, plánovanie trasy, nakladanie/vykladanie tovaru, riešenie potrebnej administratívy k odovzdaniu tovaru so zákazníkom, rozvoz začínate ráno v BA, kde poobede aj končíte - nejedná sa o viacdňové rozvozy.
- Skladník a pomocné práce v sklade - práca v sklade, príjem/výdaj, nakladanie/vykladanie tovaru, evidencia skladových zásob, práca s manipulačnou technikou v sklade, príprava a skladanie/balenie objednávok

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily, kultúru či šport, dovolenkový príspevok
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- práca v novootvorenom stredisku, možnosť nastaviť si procesy, systém, vysoká miera samostatnosti pri práci

CV posielajte prosím na kontakt uvedený v pracovnej ponuke. Následne bude prebiehať selekcia životopisov, pričom kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ak Vás náhodou nebudeme kontaktovať do konca mesiaca júl 2017, považujte prosím Vašu žiadosť za zamietnutú. Za pochopenie ďakujeme.

! Do sprievodného e-mailu prosím uveďte typ vozidla, na ktorom ste jazdili a počet najazdených km počas všetkých zamestnaní ako vodič ako aj to, či ste držiteľom platnej karty vodiča. Uveďte prosím aj Vašu preferenciu, o ktorú z týchto pozícií máte záujem. !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

- pre pozíciu Vodiča: prax ako vodič min. 3 roky resp. najazdených min. 150tis. km na nákladnom automobile; platná karta vodiča; vodičský preukaz typu C; orientačná schopnosť na mape SR, najmä znalosť BA kraju; schopnosť vykonať bežnú kontrolu technického stavu a základnú údržbu automobilu
- pre pozíciu Skladníka: skúsenosti s prácou v sklade, oprávnenie na prácu s VZV (výhodou)

- bezúhonnosť, spoľahlivosť, pripravenosť prevziať na seba hmotnú zodpovednosť za zverené hodnoty (nákladné vozidlo, tovar) a logické myslenie
- schopnosť slušného jednania so zákazníkom aj v kritických situáciách
- časová flexibilita

Sme rodinná spoločnosť - 100% slovenský výrobca a distribútor čistiacich, dezinfekčných a špeciálnych prostriedkov pre prakticky všetky oblasti hygieny a čistenia. Naša produkcia je využívaná vyše tisíckou spokojných, predovšetkým firemných klientov. Medzi nich patria najmä zdravotnícke zariadenia, priemyselné podniky, upratovacie a čistiace služby, ústavy sociálnej starostlivosti, domovy pre seniorov, rovnako ako aj rôzne organizácie a distribútori pre domácnosti. Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2008 ako aj certifikátu ISO 14001:2004. Pôsobíme v štyroch lokalitách s centrálou v Dunajskej Strede a zamestnávame okolo 40 ľudí.

Ak Vás náš profil oslovil, pridajte sa k nám. Naša spoločnosť Vám poskytne korektný prístup a ľudské jednanie, dobrú pracovnú atmosféru a možnosť realizovať sa. Očakávame, že budete na svojich zadaniach pracovať naplno a hľadať spôsoby, ako sa veci dajú riešiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3115834  Dátum zverejnenia: 28.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou