Študentská brigáda - obsluha v kaviarni

BAM - EKO a.s.

Miesto práce
Hlavné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.6 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

gastronómia obsluha v kaviarni/čiašnička/

životopis + foto cca 9x15 posielajte e-mailom- foto podmienka a vek nad 18r.podmienka. Na pohovor si treba doniesť -potvrdenie o dennej forme štúdia-potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti pracovníka v potravinárstve.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

komunikatívnosť a príjemné vystupovanie a vek nad 18r. , brigádu ponúkame len v BA. Podmienka denná forma štúdia. Na pohovor priniesť potvrdenie o dennej forme štúdia na VŠ a potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti pracovníka v potravinárstve/zdravotný preukaz/

eshop ,siet obchodov DELIKATESO

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1249819  Dátum zverejnenia: 20.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.