Predajca zájazdov

BALOO, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacnástupná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca pri ktorej komunikuješ s ľudmi ? Cestuješ rád / rada ? Máš obchodného ducha ? Nevadí ti práca, ktorá nemá štandarný pracovný čas ? Pridaj sa k nám do našej Baloo rodiny a poď pracovať s nami (väčšinou formou home officu, čo nevylučuje občasné spoločné stretnutie v kancelárii).

Budeš mať na starosti :

  • Telefonickú komunikáciu s našimi klientmi a priamy predaj zájazdov. S dôrazom na aktívne budovanie vzťahov a starostlivosť o každého klienta.
  • Spracovávanie objednávok a e- mailovú komunikáciu s klientmi.
  • Prácu s interným rezervačným systémom.
  • ​Zabezpečenie správnej fakturácie a účtovania za služby.
  • Správu platieb za zájazdy a účtovné záznamy.
  • Odpovedať na otázky klientov na sociálnych sietiach.

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • vzdelávanie v oblasti cestovného ruchu
  • zamestanecké ceny pre naše zájazdy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Google Drive - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v cestovnom ruchu, alebo na obdobnej pozícii v inom zameraní výhodou.

Komunikatívnosť a proklientský prístup, teda dobré komunikačné - obchodnícke zručnosti.

Príjmené vystupovanie a samostatnosť.

Schopnosť zvádať stresové situácie a odolnosť vočí stresu - vedieť sa vynájsť v zložitých situáciách výhodou.

Ovládanie iných cudzích jazykov výhodou.

Vytváranie pozitívnej atmosféry  :).

Kto sme?
Srdečne Vás zdravíme! Voláme sa BALOO a sme cestovná kancelária, ktorá sa špecializuje predovšetkým na organizovanie poznávacích zájazdov. Hovorí sa, že život je ako kniha a ten, kto necestuje, číta dookola tú istú stranu. Pravda je naozaj taká, že spoznávanie nových krajín, nových kultúr a rôznych spôsobov života v nás otvára nové obzory. Skúsenosti, ktoré nadobudneme a miesta, ktoré navštívime, v našich spomienkach potom zostanú už navždy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4819537  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac