Account manažér pre poistenie podnikateľských rizík

BALINGTON s.r.o.

Miesto práce
Brnianska 49, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- minimálne 2 roky praxe s poistením podnikateľských rizík v poisťovni, alebo u makléra
- práca s našimi existujúcimi klientmi a vyhľadávanie nových klientov
- analýza podnikateľských rizík klienta
- komunikácia s poisťovňami pri riešení obchodných prípadov
- samostatnosť pri vyhľadávaní a spracovávaní poistných zmlúv pre podnikateľov

- práca v dynamickej a podnikateľsky naladenej spoločnosti
- ponúkame benefity, ktoré nie sú štandardom
- pracovné prostredie, kde úspešne funguje obojstranná komunikácia
- Váš osobný a profesný rast je našou prioritou / interný tréner /
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- možnosť práce na TPP, alebo živnosť

Hľadáme do svojho kolektívu šikovného, komunikatívneho človeka, ktorý má odvahu a chce uspieť. Sme pripravení na začiatku pomôcť a odovzdať naše skúsenosti. Ak radi pracujete s ľuďmi, patríte k ambicióznym ľuďom a ste vytrvalý potom táto ponuka je práve pre Vás.
Pošlite nám Váš profesný životopis, vaše doterajšie výsledky a ocenenia s Vašimi plánmi do budúcna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

BALINGTON Consulting je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, pôsobiaca na trhu sprostredkovania finančných služieb na celom území SR. Spoločnosť stojí na silných základoch mnohoročných skúseností jej zamestnancov a externých spolupracovníkov. Našim cieľom je vytvoriť partnerstvo v ktorom nám záleží na úspechu a budúcnosti každého nášho klienta alebo partnera.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2532958  Dátum zverejnenia: 26.4.2016