Údržbár

Baliarne obchodu, a. s. Poprad

Baliarne obchodu, a.s. Poprad, Zimná 70, 059 01 Spišská Belá, Prešovský kraj, okres Kežmarok
Termín nástupu
Ihneď.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie bežných a špecifických mechanických zásahov vedúcich k vyriešeniu problémov/porúch a obnovenie prevádzky stroja a výrobnej linky
- zodpovednosť za prípravu stroja a jeho jednotlivých častí
- vykonávanie mechanických opráv na strojoch a zariadeniach
- zabezpečovanie a implementácia princípov preventívnej údržby
- vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce
- práca vo viaczmennej prevádzke
- zabezpečovanie údržby strojov a zariadení v potravinárskej výrobnej prevádzke, ich príprava a nastavovanie
- elektroinštalačné práce
- miesto výkonu práce - prevádzka Spišská Belá

- práca v stabilnej a etablovanej spoločnosti s možnosťou osobného rozvoja
- hlavný pracovný pomer
- pracovný pomer na dobu určitú 1 rok, po roku možnosť doby neurčitej
- zamestnanecké výhody
- nástup ihneď

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom zasielajte do 22.8.2017 na e-mail: [email protected]. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí sa budú najviac približovať stanoveným požiadavkám. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- vzdelanie elektrotechnického zamerania
- skúsenosti v oblasti výrobnej údržby
- manuálna zručnosť
- technická znalosť v elektromechanike
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
- Vyhláška §22 - Samostatný elektrotechnik, prípadne §23 - výhodou
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti pri manipulácii s požívatinami - výhodou
- Osvedčenie na plynové, elektro zariadenia, tlakové zariadenia - výhodou
- Zváračský preukaz - výhodou

Spoločnosť Baliarne obchodu, a.s. Poprad je najväčším výrobcom kávy a čaju na Slovensku. Pod značkou Popradská káva vyrábame najpredávanejšiu kávu na slovenskom trhu - kávu Extra špeciál. Sme dlhodobo lídrom v prémiovom segmente káv. Do portfólia produktov našej spoločnosti patria aj kávy Štandard Premium, Colombia a mnoho ďalších. Pod označením Popradský čaj vyrábame široký sortiment ovocných, čiernych, bylinkových, zelených, funkčných a wellness čajov. Paletu káv a čajov dopĺňajú prémiové produkty z radu Mistral, ako aj luxusné kávy a čaje z radu Mistral Selection. Viac informácií o našej spoločnosti a produktoch nájdete na www.baliarne.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3154194  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou.