Firemný Právnik

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a odbornosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podpora vedeniu spoločnosti v právnych otázkach
  • Príprava, revízia obchodných zmlúv, dodatkov a zmluvnej dokumentácie stavebnej a developerskej spoločnosti
  • Koordinácia úloh s kooperujúcou advokátskou kanceláriou
  • Adaptácia noviel dotknutej legislatívy do existujúcich právnych dokumentov, interných smerníc
  • Právna asistencia pri príprave developerských projektov a realizácii stavieb
  • Komunikácia s dotknutými úradmi a štátnymi orgánmi, bankami a tretímy stranami
  • Analýza, výklad dokumentov, zákonov a poskytnutie právneho názoru
  • Právna podpora pri vyjednávaní zmlúv

  • Práca v stabilnej a rastúcej spoločnsoti
  • Motivujúce pracovné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je etablovaná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
Internet - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícií interného právnika / senior právnika

Počet rokov praxe

5

  • Prax minimálne 5 rokov na pozícií firemného právnika/ senior právnika
  • Vynikajúca znalosť zákonov, postupov pri tvorbe a realizácií zmlúv o dielo (najmä developerských a stavebných projektov) a uplatňovanie si nárokov zo zmlúv
  • Vysoké pracovné nasadenie, schopnosť určovať si priority
  • Orientácia na detail a tímová spolupráca sú nevyhnutné

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov