Marketingový manažér

BALANCED HR s.r.o.

Žilinský kraj, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Slovensko
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zjednotenie a nastavenie marketingovej stratégie obchodnej spoločnosti
  • Vytvorenie krátkodobých a dlhodobých marketingových plánov
  • Postupné budovanie marketingového oddelenia
  • Alokácia marketingových investícií z pridelených zdrojov
  • Sledovanie marketingových trendov
  • Analýza trhového potenciálu
  • Spracovanie reportov pre manažment
  • Koordinácia marketingových činností – on-line marketing, e-shop, propagačné materiály
  • Vyhodnotenie realizovaných marketingových aktivít
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Zaujímavé platové ohodnotenie s ročným bonusom
  • Poskytnutie prechodného ubytovania
  • Zamestnanecké zľavy na produkty
  • Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Vysokoškolské vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii min. 5 rokov
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Pokročilá znalosť MS Office a Google Analytics
  • Kreatívne myslenie
  • Pro-aktívny prístup k práci
  • Výborné komunikačné zručnosti, asertivita
  • Odolnosť voči stresu
  • Analytické myslenie
  • Vedenie ľudí
  • Flexibilita

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3160813  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou