Inžinier dodávateľskej kvality

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za dodávateľskú kvalitu so zameraním na náhradné diely
  • Zúčastňovanie sa dodávateľských a interných auditov
  • Vytváranie 8D reportov a riešenie interných reklamácií s oddelením údržby
  • Navrhovanie a implementácia v oblasti zefektívnenia a zvýšenia kvality
  • Nastavenie a udržiavanie systému manažérstva kvality v rámci zverených produktov

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. a 14. plat (50/50)
  • Príspevok do III. piliera, financovanie hypotéky alebo kúpy auta
  • Životné poistenie
  • Jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
  • Každoročné prehodnocovanie platu, odmena za odpracované roky
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

inžinierstvo kvality

Počet rokov praxe

3

  • Minimálne stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie / technické zameranie
  • Pracovné skúsenosti v oblasti kvality z výrobnej spoločnosti minimálne 3 - 5 rokov
  • Znalosť s vypracovaním 8D reportov a používaním nástrojov kvality
  • Skúsenosti v oblasti strojárskej výroby sú veľkou výhodou (nie podmienkou)
  • MS Office – pokročilý
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (B1/B2), vedieť komunikovať
  • Kreatívne a analytické myslenie, samostatnosť
  • Tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita, zmysel pre detail

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3142310  Dátum zverejnenia: 26.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou