Inžinier kvality

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Ilava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komunikácia so zákazníkom v oblasti kvality a prezentácia dosahovaných výsledkov
  • Zisťovanie nezhody na mechanických súčiastkach, vyhodnocovanie možných rizík a navrhnutie riešenia na jeho odstránenie
  • Riešenie zákazníckych reklamácií a kvalitatívnych problémov s využitím 8D reportov
  • Vytváranie limitných vzoriek a nastavovanie kvalitatívnych ukazovateľov
  • Neustále zlepšovanie procesov v oblasti kvality
  • Sledovanie a analýza štatistických ukazovateľov kvality
  • Zúčastňovanie sa na interných a zákazníckych auditoch
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení problémov v oblasti kvality

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Príspevok do III. piliera
  • Poukážky na relax
  • Každoročná valorizácia platu
  • Jazykové kurzy
  • Príspevok na ubytovanie
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechnickej výroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

kvalita/elektrotechnická výroba

Počet rokov praxe

2

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou / elektrotechnické zameranie
  • Minimálne 2 roky skúseností z obdobnej pozície
  • Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti s elektrotechnickým zameraním je veľkou výhodou
  • Znalosť nástrojov kvality ako APQP, PPAP, FMEA, Control plan, 8D, Ishikawa, 5Why
  • Znalosť čítania technickej dokumentácie (elektro)
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (B2)
  • MS Office – pokročilý
  • Technické a analytické myslenie
  • Zodpovednosť, orientácia na detail, samostatnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3136117  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou