Skladník/ Picker

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •      Manipulačná práca v distribučnom sklade, triedenie tovaru
  •      Práca s čítačkou, pickovanie
  •      Výkonnostné normy od 135 kartónov/ hod.
  •      2 zmenná prevádzka
  •      Možnosť práce nadčas

  • Dlhodobá práca na Slovensku
  • Miesto výkonu práce Beckov- v okolí Nového Mesta nad Váhom
  • Doprava pre zamestnancov je zabezpečená
  • Dobré platové ohodnotenie - nástupné mzda skladníka - pickera od 3,5 € / normohodina + výkonnostné prémie za produktivitu práce
  • Práca na DPP (dohoda o vykonaní práce)
  • Zálohy po odpracovaní - 7 dní
  • Zabezpečená pracovnú obuv a odev, pracovné pomôcky
  • Práca v priateľskom prostredí
  • Možnosť osobného rastu
  • Vstupné školenie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Čistý register trestov
  • Prax v sklade na pozícii skladník/picker výhodou
  • Dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spoľahlivosť a manuálna zručnosť
  • Znalosť práce zo skenerom výhodou
  • Platný potravinársky preukaz (je možné vystaviť pri vstupnej lekárskej prehliadke)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3135274  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.