Inžinier kvality pre zákazníka s nemeckým jazykom

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komunikuje so zákazníkom a predkladá možné riešenia v oblasti kvality
  • Zabezpečuje prezentáciu všetkých požiadaviek zákazníka zainteresovaným oddeleniam
  • Spolupracuje pri modifikácii kontrolného plánu a kontrolného systému (Poka Yoke)
  • V prípade potreby požiada o zastavenie produkcie
  • Vykonáva školenia kontrolórov kvality pri nových kontrolných plánoch
  • Zúčastňuje sa (poprípade vedie) na zákazníckych auditov

  • Dobré platové podmienky
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Priestor pre sebarealizáciu a kariérny rast
  • Vzdelávací program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

zákaznícka kvalita

Počet rokov praxe

3

  • Minimálne vysokoškolské vzdelanie II. stupňa / technické zameranie
  • Pracovné skúsenosti minimálne 3 roky v oblasti zákazníckej kvality (automotive)
  • Znalosť nástrojov kvality a noriem ISO/TS 16949, VDA 6.3 (VDA 6.5 – výhodou)
  • Nemecký jazyk – pokročilá úroveň (B2)
  • Anglický jazyk – základy (A1/A2) – veľkou výhodou
  • MS Office – pokročilá úroveň
  • Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, schopnosť analytického a kreatívneho myslenia
  • Precíznosť, samostatnosť, asertívnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3135272  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou