Inžinier zvárania

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Optimalizácia a zlepšovanie procesov zvárania so zameraním na znižovanie chybovosti zvarov
  • Riešenie vzniknutých problémov v oblasti zvárania
  • Vytváranie pracovných postupov pre procesy zvárania
  • Prezentovanie a reportovanie dosiahnutých výsledkov
  • Spolupráca pri zavádzaní nových projektov do výroby
  • Kontrolovanie jednotlivých zvarov pomocou ultrazvuku
  • Komunikácia s dodávateľmi zváracích zariadení

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. plat (50/50)
  • Kvartálne odmeny podľa výsledkov výroby
  • Dochádzkový bonus
  • Odborné školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou / strojárske zameranie
  • Pozícia vhodná aj pre absolventa VŠ so zameraním na zváranie
  • Alebo skúseného kandidáta z pozície Inžinier zvárania/Procesný inžinier zvárania
  • Skúsenosti z automobilového priemyslu sú veľkou výhodou
  • Znalosti ohľadom robotického zvárania sú veľkou výhodou
  • Anglický jazyk – mierne pokročilá úroveň (B1), vedieť komunikovať
  • Samostatnosť rozhodovania, zodpovednosť, technické a analytické myslenie
  • Ochota pracovať nadčas

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3108544  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou