Procesný inžinier - vhodné aj pre absolventa

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vytváranie a aktualizovanie snímok pracovného času na výrobných linkách
  • Zavádzanie nových projektov do výroby a vytváranie layoutov
  • Navrhovanie noriem spotreby času a kalkulácie pracovných výkonov
  • Nastavovanie pracovných postupov z hľadiska ergonómie pracovného miesta
  • Analyzovanie a následná optimalizácia výrobných procesov
  • Participácia na projektoch v oblasti štíhlej výroby (LEAN)
  • Reportovanie výsledkov svojmu nadriadenému

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. a 14. plat
  • Finančné a nefinančné benefity (poukážky, firemné akcie, relax)
  • Každoročná valorizácia platu
  • Príspevok do III. piliera
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Odborné školenia
  • Športové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Minimálne SŠ alebo VŠ vzdelanie II. stupňa / technické zameranie (odbor Priemyselné inžinierstvo – výhodou)
  • Pozícia vhodná aj pre absolventa VŠ
  • Alebo kandidáta s 1-2 ročnými skúsenosťami z pozície Procesný inžinier
  • AutoCAD – pokročilý
  • SAP – výhodou
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (B2)
  • Samostatnosť rozhodovania, prezentačné a komunikačné zručnosti, zodpovednosť, technické a analytické myslenie

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3089192  Dátum zverejnenia: 1.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou