PLC technik

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Diagnostika a identifikácia vzniknutých chýb na výrobnej linke
  • Oživovanie a uvádzanie liniek do prevádzky
  • Vykonávanie drobných úprav v PLC programe
  • Spolupráca s oddeleniami údržby a inžinieringom
  • Navrhovanie optimalizačných riešení so zameraním na efektivitu výroby

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. a 14. plat (50/50)
  • Príspevok do III. piliera + iné príspevky
  • Životné poistenie
  • Jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
  • Každoročné prehodnocovanie platu, odmena za odpracované roky
  • Možnosť kariérneho rastu

Kontaktovaní budú iba kandidáti, ktorí budú vyhovovať požadovaným kritériám na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automatizácia výroby

Počet rokov praxe

2

  • Minimálne SŠ vzdelanie / technické zameranie
  • Minimálne 1-2 ročné skúsenosti s diagnostikou chýb na výrobných linkách
  • Vedomosti o PLC systémoch, napr. Siemens, ABB, Allan Bradley, ...
  • Aktívna vyhláška §22 – Samostatný elektrotechnik
  • Anglický jazyk – mierne pokročilá úroveň (B1), vedieť sa dohovoriť
  • Kreatívne myslenie, samostatnosť
  • Tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita
  • Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3083256  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.