Senior procesný inžinier

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie špeciálnych projektov zameraných na zoštíhlenie výroby a zlepšenie výrobných procesov
  • Navrhovanie a zlepšenie layoutov pracovísk z hľadiska optimalizácie pracovných postupov a toku materiálov
  • Hľadanie technických riešení so zameraním na znižovanie výrobných nákladov a výrobných časov
  • Zavádzanie nových produktov do výrobného procesu, s čím súvisí aj rozbiehanie nových obrábacích procesov
  • Zabezpečenie školenia výrobného personálu k novým pracovným postupom

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. plat
  • Nefinančné benefity (poukážky)
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilný pracovný čas (v prípade potreby aj HomeOffice)
  • Odborné školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Štíhla výroba

Počet rokov praxe

3

  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie / technického zamerania
  • Skúsenosti min. 3 - 5 rokov z pozície Procesný inžinier
  • Skúsenosti s vedením projektov v oblasti štíhlej výroby (LEAN)
  • Vedomosti z oblasti CNC obrábania sú veľkou výhodou
  • AutoCAD – základy
  • MS Office – pokročilý
  • SAP – výhodou
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (B2)
  • Samostatnosť rozhodovania, vyjednávacie a komunikačné zručnosti, zodpovednosť, technické a analytické myslenie

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3045303  Dátum zverejnenia: 4.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou