Analytik úverového rizika

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zhodnocovanie rizík súvisiacich s poskytovaním úverových obchodov pre firemných klientov
  • Príprava analýz v oblasti riadenia úverového rizika
  • Písanie stanovísk k úverovým návrhom
  • Posúdenie finančnej situácie a monitoring existujúceho úverového portfólia
  • Konzultovanie vhodnej štruktúry úverových obchodov
  • Schvaľovanie úverov do výšky pridelenej kompetencie
  • Navrhovanie finančných a nefinančných zmluvných podmienok

  • Príjemné pracovné prostredie
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Balík sociálnych benefitov
  • 13. a 14 plat
  • Možnosti vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je banka patriaca do významnej medzinárodnej skupiny pôsobiacej v rámci Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • Vysokoškolské vzdelanie v ekonomickej alebo technickej oblasti
  • Prax v posudzovaní úverového rizika pre segment firemných klientov - výhodou
  • Znalosť princípov úverovej analýzy
  • Znalosť podvojného účtovníctva
  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť
  • Znalosť balíka MS Office
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni (B2)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3030547  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.