Business Development Manager

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie projektov existujúcich a nových zákazníkov za konkrétny región v rámci Európy
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí s cieľom zvýšenia predaja zvereného produktové portfólia v oblasti strojárstva
  • Príprava cenových ponúk a kúpno-predajných zmlúv
  • Účasť na poradách s vedením spoločnosti, spolupráca na tvorbe krátkodobých a dlhodobých predajných plánov

  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Možnosť pracovať v spoločnosti s dlhou tradíciou
  • Firemné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti technického obchodu - podmienkou
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • Strategické a analytické myslenie
  • Ochota cestovať na zahraničné služobné cesty

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3030274  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou