Manažér predaja pre kľúčových zákazníkov

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Predaj veľkým firmám zameraným na upratovanie firiem, firmám poskytujúcim facility management a hotelom
  • Zodpovednosť za splnenie plánu predaja
  • Získavanie, budovanie, upevňovanie a rozvíjanie spolupráce so zákazníkmi
  • Vypracovanie návrhu obchodnej stratégie spoločnosti a marketingových plánov pre cieľovú skupinu zákazníkov
  • Vypracovanie návrhu krátkodobého (1 ročný) a strednodobého (5 ročný) plánu predaja cieľovej skupine zákazníkov
  • Vypracovanie cenovej politiky pre jednotlivých cieľových zákazníkov
  • Plnenie uzavretých zmlúv o dodávkach tovarov a služieb zákazníkom
  • Vybavovanie reklamácii na dodané produkty a služby smerom k zákazníkom
  • Sledovanie a hodnotenie potrieb súčasných zákazníkov, identifikácia potenciálnych zákazníkov a ich potrieb
  • Systematické sledovanie vývoja a hodnotenie aktuálnej situácie na trhu
  • Získavanie a vyhodnocovanie informácií o konkurencii
  • Dôsledné využívanie a vedenie záznamov p zákazníkoch a o aktivitách spojených so zákazníkmi v CRM systéme spoločnosti
  • Inkaso, riadenie úrovne pohľadávok a riešenie pohľadávok po lehote splatnosti
  • Rozvoj, zefektívňovanie a hodnotenie zákazníckej štruktúry a predajných kanálov
  • Efektívna a účinná komunikácia s obchodnými partnermi
  • Spolupráca na vytváraní celoročného plánu akcií

  • Flexibilný pracovný čas
  • Aktívna komunikácia
  • Práca s ľuďmi
  • Služobné auto
  • 13ty plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom vysokotlakových čističov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • Vzdelanie SŠ s maturitou
  • Plynulá znalosť angličtiny
  • Samostatnosť, ambicióznosť
  • Vysoká orientácia na ciele

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3002246  Dátum zverejnenia: 6.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou