Údržbár strojov a zariadení

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zisťovanie mechanických a elektrických porúch na zariadeniach
  • Eliminácia výskytu problémov
  • Zaznamenávanie o poruchách na zariadeniach
  • Operatívne opravy a zmeny nastavení počas výrobného procesu
  • Samostatné a efektívne riešenie vzniknutých problémov
  • Aktívna účasť na zefektívňovaní výrobných procesov

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. plat + ďalšie finančné benefity
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Príspevok na ubytovanie alebo dochádzanie
  • Príplatky nad rámec zákona za prácu nadčas, cez sviatky, poobednú a nočnú zmenu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechnickej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ vzdelanie / elektrotechnické zameranie
  • Pozícia vhodná aj pre absolventa SŠ
  • Skúsenosti z oblasti údržby strojov alebo zariadení sú veľkou výhodou
  • Vyhláška §21 – Elektrotechnik je výhodou
  • Anglický jazyk – základná úroveň (výhodou)
  • MS Office – pokročilá úroveň
  • Technické a analytické myslenie
  • Zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, tímový hráč

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2986532  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou