Technik zabezpečovacích zariadení

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž, údržba a servis zabezpečovacích zariadení
  • Servis a zabezpečovanie technickej údržby prístupových systémov
  • Servis a diagnostika porúch priamo v teréne u zákazníka
  • Aktívna komunikácia so zákazníkom
  • Zodpovednosť za dodávanie kvalitných služieb
  • Upgrade zastaralých systémov

  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Možnosť prehĺbenia kvalifikácie
  • Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Spoločnosť sa zaoberá výstavbou dátových centier

Požiadavky na zamestnanca

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania
  • Skúsenosť so montážou a servisom prístupových a zabezpečovacích systémov
  • Platné osvedčenie – samostatný elektrikár - § 21 prípadne § 22 vyhláška 718/2002 z.z. – podmienkou
  • sk. B – aktívny vodič

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2962021  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou