Projektant priemyselných stavieb

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Projektovanie priemyselných stavieb (výrobných hál) pre klientov v rámci celého Slovenska
  • Koordinácia projektov
  • Komunikácia s dodávateľmi a investormi
  • Komunikácia s konštruktérmi

  •  Práca v mladom dynamickom kolektíve v rámci stabilnej spoločnosti
  •  Zaujímavé finančné ohodnotenie
  •  2x ročné odmeny vo výške platu
  •  Odmeny za jednotlivé projekty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti projektovania výrobných hál hľadáme Projektanta priemyselných stavieb na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie technického smeru, odbor: Pozemné stavby
  • Prax v oblasti projektovania priemyselných hál
  • Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Allplan - pokročilý a AutoCAD - pokročilý
  • Vod. preukaz sk. B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2954086  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.