Plánovač výroby Junior

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie výroby a expedícia hotových výrobkov na základe objednávok
  • Sledovanie plnenia výrobných plánov ohľadom dodacích termínov a materiálu, výrobných kapacít a plánovanej preventívnej údržby
  • Vyhodnocovanie plnenia denného plánu
  • V prípade potreby preplánovanie výroby
  • Objednávanie prepravy pre náhradné diely
  • Komunikácia a kooperácia s oddelením logistiky
  • Komunikácia so zákazníkom

  • Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
  • 13.plat
  • Ročné odmeny
  • Vernostný bonus
  • Jazykové a odborné kurzy, plne hradené zamestnávateľom
  • Príspevky na zdravie a šport (bezplatný vstup do fitness centra)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SŠ vzdelanie s maturitou / VŠ vzdelanie technického smeru
  • Min. 1 – ročná skúsenosť s plánovaním výroby vo výrobnej spoločnosti
  • Anglický jazyk – aktívne alebo Nemecký jazyk - aktívne
  • MS Office: pokročilá úroveň
  • Znalosť systému SAP
  • Komunikatívnosť
  • Analytické schopnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2901299  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.