Test Shift Engineer

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Technický support pre zabezpečenie nepretržitej prevádzky výrobnej linky
  • Zavádzanie nových výrobných zariadení do výrobného procesu
  • Hĺbková analýza testovacieho procesu
  • Podpora údržby automatizačných výrobných zariadení
  • Spracovanie inžinierskych reportov v anglickom jazyku

  • Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. plat + ďalšie finančné benefity
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Príspevok na dochádzanie alebo ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnická výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

  • Min. stredoškolské vzdelanie – elektrotechnického charakteru
  • Platná vyhláška min. § 21 Elektrotechnik
  • Znalosti v oblasti robotiky a automatizácie
  • Anglický jazyk – mierne pokročilý
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2896277  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.