Elektronický inžinier

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za elektronické a softvérové riešenia v produktoch spoločnosti
  • Spolupráca s výrobou a dizajnérmi pri riešení problémov v oblasti elektroniky
  • Zodpovednosť za finálne testovanie produktov
  • Tvorba a implementácia plánov pre zlepšenia, nahradzovanie zastaraných komponentov
  • Podpora pre oddelenie kvality (audity, výber dodávateľov,..)
  • Spolupráca s technikmi pri debugovaní a hľadaní porúch
  • Tvorba a aktualizácia dokumentácie

  •   Práca v medzinárodnom prostredí
  •   Práca v stabilnej spoločnosti
  •   Bonusový systém
  •   Ostatné benefity prezentované na pracovnom pohovore

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim podmienkam.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výrobná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
C - Pokročilý

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Znalosť programovacieho jazyka C
  • Znalosť softvéru pre návrh plošných spojov
  • Platná vyhláška §22
  • Samostatnosť, inovatívnosť a proaktivita

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2894084  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.