Financial Manager with English and German

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie účtovných procesov (predkontácia, zaúčtovanie,  analýza, platba a kontrola) pre medzinárodných klientov
  • Zodpovednosť za zostavenie mesačných a ročných uzávierok
  • Strategické finančné plánovanie
  • Spracovanie rozpočtu a finančných plánov organizácie a kontrola ich dodržiavania
  • Spracovávanie finančných výsledkov, vypracovávanie finančných výkazov a reportov
  • Rozhodovanie o financovaní rôznych činností spoločnosti a o spôsoboch nakladania s finančnými prostriedkami, riadenie finančných tokov spoločnosti
  • Posudzovanie investičných zámerov, kontrola nákladovosti firmy, peňažných tokov, správnosti a včasného uhrádzania platieb
  • Kooperácia s audítormi a finančným oddelením v centrále
  • Budovanie a vedenie pracovného tímu

• Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
• Flexibilný pracovný čas
• Moderné pracovné prostredie
• Nadštandardné finančné ohodnotenie
• 13.plat
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
• Multi sport karty
• Parkovacie miesto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodna spoločnosť pôsobiaca v IT, finančníctva a personalistiky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Min.  3 – ročná skúsenosť v oblasti financií so zameraním na účtovníctvo
  • Skúsenosť s riadením pracovného tímu podmienkou
  • Anglický jazyk a Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou
  • MS Office na pokročilej úrovni
  • Znalosť systému SAP
  • Znalosť systému IFRS
  • Strategické myslenie
  • Líderský typ

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2881890  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.