Mzdárka / Personalistka - polovičný uväzok

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
Spracovanie a kontrola dochádzkového systému
Príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne
Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
Kontrola platnosti pracovných zmlúv
Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.)
Organizovanie BOZP školení, zabezpečenie OOPP

Práca v stabilnej spoločnosti
Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elektrotechnická výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, ekonomický odbor
Skúsenosť so spracovaním mzdy a dochádzkového systému
Znalosť systému HUMAN
MS Office – aktívne
Znalosť legislatívy

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2877117  Dátum zverejnenia: 5.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.