Plánovač výroby v automotive

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadi plánovanie výroby a expedíciu hotových výrobkov k zákazníkovi.
  • Definuje vstupné parametre pre plánovanie výroby na zmeny. V prípade potreby nariaďuje zmenu výrobného programu na základe požiadavky zákazníka.
  • Sleduje stav objednávok pri zohľadnení kapacity výroby. Komunikuje so zákazníkom ohľadom dodacích lehôt hotových výrobkov, informuje ho o prípadných odchýlkach.
  • Aktívne sa zúčastňuje porád oddelení plánovania a výroby.
  • Po zohľadnení relevantných faktorov (technické obmedzenia produkcie, kapacity ľudských zdrojov atď.) pripravuje plán výroby, na dennej a na týždennej báze. Navrhuje optimálne výrobné dávky.
  • Stanovuje optimálne množstvá skladových zásob na základe zohľadnenia požiadaviek zákazníkov a kapacít výroby.
  • Spolupracuje s ostatnými kolegami z oddelenia logistiky a plánovania, zdieľa informácie, v prípade potreby reportuje priamemu nadriadenému.
  • Zodpovedá za nábeh nových dielov do výroby.
  • Sleduje plnenie denného plánu, na jeho základe operatívne prispôsobuje plán na nasledujúce dni.
  • Pri svojej činnosti sa riadi internými predpismi a štandardami kvality a BOZP.

  • 13.plat
  • ročné odmeny
  • jazykové a odborné kurzy, plne hradené zamestnávateľom
  • príspevky na zdravie a šport
  • rôzne ďalšie zaujímavé finančné aj nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • naším klientom je zahraničná spoločnosť, pôsobiaca v segmente automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • výhodou predošlé skúsenosti s plánovaním výroby a toku materiálov
  • nutná znalosť anglického, prípadne nemeckého jazyka na dobrej komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)
  • výborná znalosť MS EXCEL, výhodou skúsenosti s prácou v programe SAP (PP, MM, WM)
  • skúsenosti s výkonom podobnej pozície v oblasti automobilového priemyslu výhodou
  • dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať ako súčasť väčšieho tímu
  • analytické myslenie
  • flexibilita, schopnosť zvládať stres

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2861664  Dátum zverejnenia: 21.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou