PHP Architekt

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konsolidácia a redizajn viacerých web portálov v rámci holdingu (front aj backend)
Zodpovednosť za nasadené technológie a ich využitie pri ďaľšom rozvoji portálov
Vedenie menšieho tímu PHP vývojárov

Samostatná práca s možnosťou zasahovať do dizajnu a používania nových technológií
Stabilná spoločnosť etablovaná na slovenskom trhu
Flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite CV na andrej.bagin@bhr.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Technologická spoločnosť zameraná na systémové integrácie a portálové riešenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Skúsenosť s medialnymi webmi je výhodou
Veľmi dobrá znalosť PHP (rôzne FWs), jQuery, MySQL databázy
Schopnosť viesť menší tím

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Balanced HR s.r.o.
Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Bagin
Tel.: +421 (0)948 948 155
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2819893   Dátum zverejnenia: 21.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.