Technológ

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Definícia správnych výrobných konceptov pre montáž produktu
  • Optimalizácia výroby
  • Štandardizácia a zlepšovanie flexibility vybraných zariadení pre montáž
  • Podieľanie sa na plánovaní výrobných kapacít
  • Koordinácia FMEA procesu na výrobných zariadeniach
  • Spolupráca s rôznymi oddeleniami pri zavádzaní nových projektov
  • Koordinácia nábehu nových projektov
  • Tvorba nábehových scenárov, časového harmonogramu projektu
  • Tvorba a aktualizácia výrobnej dokumentácie
  • Zodpovednosť za uplatňovanie štandardu 5S a princípu štíhlej výroby
  • Spolupráca s oddelením nákupu pri hodnotení dodávateľov

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Ostatné benefity

Vopred  ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslané životopisy. Kontaktovať budeme predovšetkým tých, ktorí zodpovedajú zadaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Prax na obdobnej pozícii, min. 3 roky
  • Skúsenosť s automobilovým priemyslom – výhodou
  • Znalosť noriem ISO TS 16 949 a ISO 14001
  • Skúsenosť s nástrojmi 8D reporty, FMEA, PPAP
  • Znalosť MS Office, AUTOCAD je výhodou
  • Tímový hráč
  • Schopnosť organizovať a plánovať

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2817667  Dátum zverejnenia: 18.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.