Údržbár vstrekolisov

BALANCED HR s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Topolčany
Termín nástupu
ASAP/Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie preventívnej aj mimoriadnej údržby vstrekolisov (Engel)
Evidencia údržby v programe SAP
Spolupodieľanie sa na tvorbe plánu údržby zariadení
Koordinácia pri zabezpečovaní prevádzkových priestorov a údržby
Optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie strojného vybavenia
Zodpovednosť za zverený majetok firmy

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Možnosť ďalšieho vzdelávanie
13. plat
Balík firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Min. Stredoškolské  - elektrotechnik, mechanik
Vyhláška § 22 – 23 podmienkou
Skúsenosť s údržbou vstrekolisov
Znalosti z oblasti elektrotechniky, mechaniky, pneumatiky
Schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou
MS Office – základy, SAP výhodou
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.
Ochota pracovať v štvorzmennej prevádzke

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2812782  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.