Inžinier kvality

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie požadovanej úrovne kvality
Udržiavanie a zlepšovanie štandardov a špecifikácii kvality v spojení s operatívnymi úlohami, manuálom kvality a ISO 9000 certifikáciou
Zodpovednosť za interné audity
Riešenie zákazníckych reklamácií
Návrh a implementácia projektov na zefektívnenie a zvýšenie kvality
Aplikácia a používanie nástrojov kvality (APQP, FMEA, PPAP)

Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
Priestor pre kariérny rast
Pracovný pomer na dobu neurčitú
13. plat
Vernostný bonus
Každoročné mzdové prehodnotenie;
Pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo na kúpu automobilu
Iné benefity podľa sociálneho balíčka spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

SŠ vzdelanie s maturitou technického smeru
Skúsenosť na pozícií Inžiniera kvality vo výrobnej spoločnosti
MS Office: pokročilá úroveň
Znalosť systému SAP na základnej úrovni
Znalosť štandardov ISO 9000
Znalosť 8D reportov
Technické a analytické myslenie

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2729136  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.