Vodič NzV alebo VzV s ubytovaním

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 550€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Triedenie skladového materiálu

  • Vybaľovanie materiálu (elektrotechnika, textil, automobilové diely)

  • Ukladanie materiálu do regálov

  • Obsluha NzV a VzV

  • Príprava na expedíciu

  • Práca s ručným skenerom

  • Práca na 3 zmeny

  • Práca na trvalý pomer priamo pre nadnárodnú logistickú spoločnosť

  • Ubytovanie zdarma

  • Bezplatná doprava z rôznych smerov

  • Sezónny bonus 100€

  • Príplatky za nočnú zmenu

  • Prípatky za nadčasy

  • Práca cez víkend voliteľná, za prípadnú prácu cez víkend príplatky

  • Stravné lístky v hodnote 3,15€ hradí celé zamestnávateľ

  • Bezplatné zaškolenie na prácu s VzV a NzV

  • Ak máte skúsenosti, klient je ochotný bezplatne urobiť skúšky na VzV

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Klient, pre ktorého je pozícia obsadzované je súčasťou poprednej svetovej poštovej a logistickej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Skúsenosti s prácou v sklade

  • Skúsenosti s prácou s VzV a NzV

  • Čistý register trestov

  • Fyzická zdatnosť

  • Manuálna zručnosť

  • Ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2729131  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 550€