Elektrikár

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
21.7.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika porúch na technologickej linke
Vykonávanie elektrických a mechanických opráv linky
Kontrola dopravníkových pásov
Obsluha technologickej linky

Práca na 1 zmenu
V prípade potreby poskytované ubytovanie zdarma
Stravné lístky
Preplácanie nadčasov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť zaoberajúca sa ťažbou prírodných štrkopieskov a spracovaním prírodného kameniva najmodernejšou technológiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou
Platná vyhláška § 21 podmienkou
Počítačové zručnosti
Technické myslenie
Práca vhodná aj pre absolventa

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2656641  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.