MES Inžinier

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a zavádzanie MES systémov do výroby ako pilotný projekt
- spolupráca na celom cykle: analýza, hľadanie kritických miest, nasadenie a integrácia s ďaľšími systémami
- podpora produkčného prostredia
- spolupráca s R&D

- 13.ty plat
- príspevok na dochádzanie
- príspevok na 3. pilier
- teambuildingové akcie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite CV na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Základy
MySQL - Základy

- ukončené vzdelanie v odbore automatizácia či IT
- základy PHP a databáz (MYSQL, MS SQL, Oracle..)
- znalosť MES systémov (fungovanie, princípy, architektúra)
- ochota učiť sa

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2655218  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou