Konštruktér káblových zväzkov

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj a konštrukcia káblových zväzkov pre oblasť automobilového priemyslu
Uvoľňovanie 3D technickej dokumentácie do výroby
Prihliadanie na cenovú a výrobnú náročnosť daných komponentov
Koordinovanie detailov so zákazníkmi a dodávateľmi
Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
13. plat + ďalšie finančné benefity
Množstvo nefinančných benefitov
Jazykové kurzy
Príspevok na bývanie
Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť so zameraním na automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Konštrukcia káblových zväzkov

Počet rokov praxe

2

Minimálne VŠ vzdelanie II. stupňa / technické zameranie
Prax v oblasti konštrukcie káblových zväzkov minimálne 1-2 roky
Znalosť práce v 3D CAD systéme (CATIA je veľkou výhodou)
Základné vedomosti z elektrotechnickej oblasti (§21 Elektrotechnik je výhodou)
Anglický alebo nemecký jazyk – aktívne
Kreatívne myslenie a orientácia na potreby zákazníka
Tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2580323  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.