Programátor robotov

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konfigurácie, nastavenie a oživovanie robotov značky Kuka a ostatných značiek robotov
Naprogramovanie, vytváranie algoritmov a menších aplikácií, optimalizácia robota podľa požiadaviek zákazníka
Zabezpečenie optimálneho pohybu robotov a spracovanie dát s ohľadom na kvalitu a čas
Realizácia nových projektov, ale aj starších zákaziek od zákazníka

Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
13. plat a 14. plat
Nefinančné benefity
Pravidelné školenia
Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárosná spoločnosť pôsobiaca v oblasti inžinierskych činností so zameraním na priemyselnú automatizáciu a robotizáciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Programovanie robotov

Počet rokov praxe

2

Minimálne vysokoškolské vzdelanie II. stupňa / automatizácia výroby, robotika
Skúsenosti s programovaním robotov min. 2-3 roky
Znalosť programovania KUKA robotov, ostatné roboty sú výhodou
Anglický alebo nemecký jazyk – mierne pokročilá úroveň
MS Office – pokročilý
Vodičský preukaz – sk. B
Zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť a flexibilita, tímový hráč

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2529093  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.