Elektrikár

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie elektrických a mechanických opráv na výrobných strojoch a zariadeniach
Vykonávanie opráv pneumatických a hydraulických systémov
Spolupráca s ostatnými oddeleniami

Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
Priestor pre kariérny rast
Pracovný pomer na dobu neurčitú
13. plat
Vernostný bonus
Iné benefity podľa sociálneho balíčka spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou
§ 22 vyhláška podmienkou
Znalosť systému SAP výhodou
Flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť
Pozícia vhodná i pre absolventa

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2522066  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou