Vedúci prevádzky spracovania kovového odpadu

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a riadenie ľudí na prevádzke (cca 20 ľudí)
Pravidelná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
Riešenie vzniknutých problémov v oblasti skladového hospodárstva a logistiky
Vyplňovanie nákladných listov a iných potrebných dokumentov

Zaujímavé platové ohodnotenie
Firemné auto a mobilný telefón aj na súkromné účely
Stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti spracovania, skladovania a expedovania železného a alumíniového odpadu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou / technické alebo ekonomické zameranie
Skúsenosti s riadením ľudí, skladovým hospodárstvom a logistikou
MS Office - základy
Vodičský preukaz sk. B
Organizačné schopnosti, autoritatívny prístup, bezúhonnosť, komunikácia na úrovni
Ochota riešiť problémy aj mimo pracovnej doby

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2515877  Dátum zverejnenia: 13.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.