Zvárač

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie kovov, potrubia, okien a rámov
Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
Kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok
Čítanie technických výkresov

Diéty za každý odpracovaný deň
Iné benefity

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím zasielajte v nemeckom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Min. stredoškolské vzdelanie v odbore strojárstvo
Nemecký jazyk na úrovni dohovorenia sa podmienkou
Platný zváračský preukaz s certifikátmi na zváranie
Znalosť technológií MIG, MAG, TIG/WIG, CO2
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
Manuálna zručnosť
Samostatnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2434075  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.