Procesný inžinier / PR20150382

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie nasadenia nových produktov
Koordinovanie nábehov nových produktov po technickej stránke
Optimalizácia hotových technických zariadení – liniek
Spolupráca pri zavedení a udržiavaní systémov výroby
Riadenie a nasadzovanie technických zmien
Vypracovávanie pracovných postupov a štandardov
Úprava pracovných plánov/časov
Riadenie a nasadzovanie technických zmien do výrobných procesov
Analýza FMEA
Zodpovednosť po technickej stránke za výrobné zariadenia
Spolupráca s ostatnými oddeleniami a centrálou
Analýza pracovísk, meranie času operácií

Práca v medzinárodnej spoločnosti
Dobré platové podmienky a sociálne výhody
Skúsenosti pri rozbehu novej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

výroba

Počet rokov praxe

2

Prax minimálne 2 roky na podobnej pozícií
Technické myslenie, analytické schopnosti
Aktívnu znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
Znalosti zvyšovania efektivity strojov a produktivity
Prax v oblasti aplikovania a využívania nástrojov procesného inžinierstva
Znalosť SAP je výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2397479  Dátum zverejnenia: 17.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.