Projektový manažér

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zavádzanie nových projektov a koordinácia činností po technologickej, technickej a personálnej stránke
Spolupráca so všetkými zainteresovanými oddeleniami (výroba, kvalita, logistika, finančné a personálne oddelenie)
Pravidelná komunikácia so zákazníkom pri spracovávaní a riešení požiadaviek
Koordinácia a spolupráca s projektovým tímom v materskej spoločnosti
Zvolávanie mítingov pri zavádzaní nových produktov do sériovej výroba a následné informovanie zainteresovaných pracovníkov

Dobré platové podmienky
Práca v stabilnej spoločnosti
Priestor pre sebarealizáciu a kariérny rast
Vzdelávací program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Projektové plánovanie

Počet rokov praxe

5

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa/ technického smeru
Prax na podobnej pozícii 5 rokov
Skúsenosti s riadením projektov v priemyselnej výrobe a dodržiavaním ISO TS 16949
Anglický jazyk – aktívne
Schopnosť pracovať v tíme, mať zmysel pre zodpovednosť, precíznosť a dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2339397  Dátum zverejnenia: 24.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.