Inžinier údržby a technického úseku / PR20150387

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pri zavádzaní novej technológie zabezpečiť súlad s legislatívou SR a štandardmi spoločnosti pri optimálnych nákladoch
Optimalizácia energetických nárokov
Vyhodnocovanie a zabraňovanie prestojov vo výrobe a podpora pri odstraňovaní príčin porúch, preventívna údržba
Podpora zlepšovacích procesov realizáciou KVP a jej optimalizácia
Prebierky strojov, vytvorenie plánu údržby pre nové linky podľa FMEA, dodávateľa a skúseností spoločnosti
Spravovanie katalógu chýb poruchovosti
Vyhodnocovanie poruchovosti za štvrťroky
Kontrola wartungov a príprava na audit
Spolupráca s prevádzkovými technikmi

Prácu v medzinárodnej spoločnosti
Dobré platové podmienky a sociálne výhody
Skúsenosti pri rozbehu novej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

údržba

Počet rokov praxe

3

VŠ alebo SOŠ technického smeru
3 roky praxe v odbore, výhoda v automobilovom priemysle vo výrobnom závode
Vedomosti v strojárstve, hydraulike, pneumatike, robotike výhodou
TPM, Kaizen
Nemecký, resp. anglický jazyk B1/B2
Schopnosť robiť rozhodnutia podľa právomocí pozície pri zavádzaní novej technológie
Schopnosť rozhodovať pri odstraňovaní príčin porúch
Myslenie a konanie orientované na služby pri realizácii úloh v závode

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2323258  Dátum zverejnenia: 10.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.