Inžinier kvality / PR20150383

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementuje preventívne a operatívne nástroje kvality
Aplikuje analytické nástroje kvality ako napr. PMP, Ishikawa, 5W, 8D
Dozerá na dôsledné dodržiavanie FMEA, QM-Plan, 8D-Report, VA/AA v každej fáze výroby
Ako člen výrobného tímu je inžinier kvality spoluzodpovedný za minimalizovanie nákladov, kontinuálne zlepšovanie procesov, riešenie reklamácií u dodávateľa i zákazníka
Aktívne sa podieľa na definovaní kvality procesu v predvýrobnej fáze
Sleduje efektivitu nápravných opatrení definovaných v externých a interných auditoch
Reportuje ukazovatele kvality nadriadenému

Prácu v medzinárodnej spoločnosti
Dobré platové podmienky a sociálne výhody
Skúsenosti pri rozbehu novej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kvalita

Počet rokov praxe

3

Prax minimálne 3 roky na pozícií inžiniera kvality v automobilovom priemysle
Komplexné myslenie, analytické schopnosti
Aktívnu znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
Samostatná osobnosť schopná prevziať zodpovednosť za dosahovanie cieľov
Vysoká miera asertivity pri vyjednávaní
Znalosť MS Office, SAP MS je výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2318748  Dátum zverejnenia: 6.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.