Metrológ

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza problémov výroby z hľadiska meracích systémov
• Obsluha meracieho zariadenia, tvorba meracích programov a reportov
• Spravovanie skúšobných a meracích zariadení
• Usmerňovanie užívateľov s používaním meradiel a kalibrov
• Pozastavenie meracích systémov a meradiel v prípade potreby
• Starostlivosť o testovacie diely
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami a externými skúšobňami a laboratóriami

• Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• 13. plat + ďalšie finančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Kvalita

Počet rokov praxe

1

• VŠ vzdelanie II. stupňa, technického zamerania
• Skúsenosti na obdobnej pozícií alebo v oblasti kvality minimálne 1 rok
• Znalosť používania PFMEA, SPC, MSA a meracích zariadení - výhodou
• Znalosť základných nástrojov kvality, ISO/TS 16 949
• MS Office – pokročilý, SAP - výhodou
• Jazyky: Anglický jazyk – aktívne

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2274842  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.