Technik vstupnej kontroly

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Zabezpečenie vstupnej kontroly kvality dielov a ich dokumentácia
•Vykonávanie preventívnych a nápravných opatrení
•Dodržiavanie štandardov 5S
•Spracovávanie výsledných reportov a komunikácia s ostatnými členmi oddelenia kvality
•Obsluha a starostlivosť o meradlá
•Riešenie prípadných reklamácií z výroby

•Prácu v stabilnej a dynamickej spoločnosti
•Dobré platové ohodnotenie + firemné benefity
•Program vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroby strojov a zariadení pre potravinársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•Stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie – technické zameranie
•Pozícia vhodná aj pre absolventa
•Anglický jazyk – mierne pokročilý
•MS Office – mierne pokročilý
•Znalosť čítania technickej dokumentácie
•Cieľavedomosť, zodpovednosť a technická zručnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2271022  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.