Technik údržby (PR20150327)

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Senica, okres Skalica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby a opráv technických zariadení a strojov
• diagnostika porúch, stanovenie príčiny a jej okamžité odstránenie
• plánovanie údržby - mechanická a elektrická údržba
• komunikácia so servisnými spoločnosťami a servisnými technikmi
• zabezpečenie plynulého chodu výroby
• starostlivosť o pridelené náradie a iné hodnoty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického prípadne strojárskeho smeru
• platné osvedčenie - vyhláška MPSVR 718/2002 § 22 / §23
• prax v servisnej a opravárenskej činnosti výhodou
• analytické a technické myslenie, precíznosť, zodpovednosť a zmysel pre poriadok a detail
• znalosť nemeckého jazyka výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2270408  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou