BOZP Technik

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedať za všetku prípravu, vedenie a aktualizáciu dokumentácie spojené s BOZP a OPP v rámci spoločnosti
Zodpovednosť za interné smernice v oblasti BOZP a OPP v súlade s platnou legislatívou
Zabezpečovať školenia zamestnancov v súlade s legislatívou a internými smernicami
Zodpovednosť za audity BOZP
Zodpovednosť za vykonávanie nápravných opatrení vyplývajúcich z
kontroly v súlade s BOZP požiadavkami
Zodpovednosť za riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí a ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom v zmysle platnej legislatívy
Zastupovanie spoločnosti pri komunikácii so štátnymi úradmi a inštitúciami a príprava všetkých správ požadovaných štátnymi inštitúciami a manažmentom spoločnosti

Sociálny program
Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Strojárstvo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Skúsenosť na pozícií BOZP Technika min. 1 rok
Spoľahlivosť a zodpovednosť, samostatnosť
Schopnosť rýchlo sa zaučiť a vytvoriť si systém vo veciach

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2238031  Dátum zverejnenia: 27.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou